Counter Strike Zgierz

Forum dotyczące gry Counter Strike w rejonie Zgierza.


  • Index
  •  » Poradniki
  •  » Celowanie - Clarion, M4, Ak-47 i pistolety. - Podstawy

#1 2008-02-22 22:17:30

MTK~|Painkiller|

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 89
Punktów :   

Celowanie - Clarion, M4, Ak-47 i pistolety. - Podstawy

Poradnik w pełni mojego autorstwa. Nowości tu żadnych pewnie nie zobaczycie ale warto przypomnieć.

Z karabinów takich jak Clarion M4 czy Ak-47 zalecam strzelać seriami. Namierzamy najlepiej na szyje ponieważ rozrzut podbije nam celownik do góry. Więc za 3cim strzałem wejdzie łebshot. Jeśli jesteśmy daleko ja preferuje strzelanie z kucka. Jeśli blisko przeciwnika staramy się jak najwięcej być w ruchu, aby nas nie trafił. Jeśli nas trafi mamy małe szanse uciec mu, ponieważ każdy strzał nas bardzo spowalnia.
Jeśli strzelamy dłuższymi seriami celujemy niżej niż chcemy trafić. Najlepiej zauważalne jest to na przykładzie Ak-47. Ak oraz M4 są najczęściej używanymi broniami więc celowanie z nich przyda nam się chyba najbardziej. W praktyce te bronie sprawdzają się najlepiej moim zdaniem.
Teraz co nieco o pistoletach. Radzę używać tylko Glocka, USP, lub Desert Eagle. Są to moim zdaniem najlepsze pistolety. Glock to podstawowa broń terrorystów (TT). Świetnie nadaje się do spowalniania przeciwnika. Jego kolejną zaletą jest wielkość magazynka bo aż 20 naboi. Kiedy strzelamy celujemy niżej niż chcemy trafić. Tutaj również zachowujemy taktykę jak w karabinach: jeśli z daleka polecam z kucka, jeśli z bliska w ruchu. Kiedy jesteśmy w ruchu i spowolnimy przeciwnika to niemal pewne jest zabicie go. Wadą są niewielkie obrażenia jakie zadaje ten pistolet.
Pora zająć się USP. Podstawowa broń CT (Antyterrorystów). W magazynku mieści się 12 kul. Broń, którą najbardziej polecam, gdyż jej średnie obrażenia plus celność pomagają w pokonaniu przeciwnika. Jednak celowanie z USP jest odwrotne do Glocka. Broń jest kiepska w spowalnianiu. Ja preferuje strzelanie w ruchu po raz kolejny. Broń świetnie się nadaje na odległość. Kiedy celujemy strzelamy trochę wyżej niż chcemy trafić. Tak żeby miejsce, w które chcemy trafić mieściło sie na dole celownika.
Ostatnim z pistoletów, które polecam jest Desert Eagle (Night Hawk). Broń świetna w połączeniu ze snajperką. W magazynku 7 kul. Pomimo małego magazynka wielką zaletą broni są jej obrażenia i celność. Kiedy strzelamy celujemy w środek. Nie polecam na pierwsze rundy, ponieważ jednak cena (650$) robi swoje w pierwszej rundzie. Lepiej zaopatrzyć się w kevlar i amunicję do podstawy.
To by było na tyle, wkrótce poradnik Snajpera.

Offline

 

#2 2008-02-22 22:42:46

alpinne

Moderator

1233705
Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Celowanie - Clarion, M4, Ak-47 i pistolety. - Podstawy

Tak jak już Ci mówiłem/pisałem;p mamy za małe doświadczenie.. ale miałeś racje ze po tych 4 mieszkach coś troche do głowy i zręcznej rączki wpadło.. więc chociaz to się przyda.. takim jak"olcztyn, rusek (pzdr dla nooberstwa). oceniam na 10/10

Teraz uzyłem edytuj-mi tęz się przyda... hehe

Ostatnio edytowany przez alpinne (2008-02-22 22:43:48)

Offline

 
  • Index
  •  » Poradniki
  •  » Celowanie - Clarion, M4, Ak-47 i pistolety. - Podstawy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace koło Fotoprzekaźnik Sick charcik włoski oddam