Counter Strike Zgierz

Forum dotyczące gry Counter Strike w rejonie Zgierza.


#1 2008-02-21 07:53:49

MTK~|Painkiller|

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 89
Punktów :   

Dla Początkujących

Counter Strike to gra
Klient Multiplayer
Klient gry multiplayer jest klientem serwera gry. Najczęściej jest to sama gra, która umożliwia podłączenie do serwera. Klientami można również nazwać różne programy korzystające z interface serwera, np. programy do zdalnego zarządzania serwerem.
legenda. Jest to pierwsza gra multiplayer
Multiplayer
Angielskie określenie oznaczające tryb rozgrywki dla wielu graczy (multi - wiele). Zazwyczaj oznacza rozgrywkę na serwerze gry poprzez sieć komputerową.
  która przyciągnęła, aż tak ogromne rzesze graczy. Do dziś, pomimo silnej konkurencji jest to najpopularniejszy shooter online.

Treść gry opiera się na zmaganiach dwóch drużyn - terrorystów oraz antyterrorystów. Obie drużyny walczą przeciwko sobie, jednak ich celem nie jest o tyle eliminacja przeciwnika co wypełnienie określonego zadania(np. wysadzenie budynku, odbicie zakładników). Za zwycięstwo drużyna otrzymuje pieniądze, za które kupić może dla siebie coraz to lepsze uzbrojenie. W grze liczy się więc nie tylko zręczność, ale i strategia i ekonomia.

Pod względem technicznym, gra nie jest niestety ideałem. Liczący już swoje lata Counter Strike na pewno nie zadowoli fanów oszałamiających efektów graficznych. Gra została oparta na zmodyfikowanym silniku Quake II co jest jednocześnie jej zaletą(działa na słabszych komputerach), jak i wadą(Counter Strike odziedziczył wiele niedoróbek Quake II). Efekty dźwiękowe są na przyzwoitym poziomie.


System operacyjny: Windows
Wymagania sprzętowe(minimalne):

    * Procesor: 400MHz
    * Pamięć ram: 64MB
    * Karta grafiki 3d: 16MB
    * Miejsce na dysku: około 500MB


Wymagania sprzętowe(zalecane):

    * Procesor: 800MHz
    * Pamięć ram: 128MB
    * Karta grafiki: 32MB
    * Miejsce na dysku: około 500MB

Offline

 

#2 2008-02-22 23:55:21

alpinne

Moderator

1233705
Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Dla Początkujących

w sumie tego co napisałeś ja do tej pory nei wiedziałem ale wiesz;p przyda się wsyztskim nowym(i mi lol ) hehe;] pzdr .. A i pozamykaj tematy niektore;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzerabianie zdjęć za darmo Stegna wczasy zaproszenia-weselne.eu